מחלקת גז

סיסטם מעבדות מתקדמות בע״מ, המעבדה הפרטית הגדולה והמובילה בארץ, החלה לספק במסגרת מהפכת הייבוא של ישראל, שירותי בדיקות ואישור מוצרי גז עבור יבואנים המבקשים לקבל אישורי תקינה על מנת לשחרר משלוחים מהמכס.

כולנו ביום יום משתמשים במוצרי גז שונים גם בתוך הבית וגם מחוצה לו. לכן, מכשיר לא תקין או שקיים בו רכיב לא תקין, יכולים להוות סכנה אמיתית לנו ולסביבה. היצרנים, היבואנים והספקים של מכשירי ומוצרי הגז  חייבים להבטיח את תקינות המוצרים שלהם בהתאם לדרישות התקן והחוק, על מנת לוודא שהמוצר שאנחנו משתמשים בו בטוח לשימוש ואינו מהווה סכנה לפני שמגיע לשווקים.

כאן מחלקת הגז מבית סיסטם מעבדות מתקדמות נכנסת לתמונה. אנו דואגים לוודא שרק מוצרים בטוחים  העומדים בתקנים יגיעו לשווקים באמצעות ביצוע בדיקות מקיפות.

המחלקה  מבצעת בדיקות בהתאמה לתקנים: תקן 907, תקן 1049, ותקן EN-30 על חלקיהם השונים למגוון רחב של מוצרי גז מיובאים מחו"ל:

כיריים גז ללא הצתה

כיריים גז עם הצתה

כיריים גז משולבות פלטות חשמל קרמיות

כיריים גז משולבות פלטות חשמל אינדוקציה

תנורים גז משולבים עם חשמל

תנורים גז עם תא אפיה משולב גז

אנו נלווה אתכם לכל אורך הדרך, החל מהגשת הבקשה, דרך ביצוע הבדיקות באמצעות צוות מקצועי ועד לקבלת התעודות הנדרשות, כשאנו משתמשים בציוד בדיקות מתקדם ומשוכלל ומבצעים בדיקות בהתאם לתקנים.

שירותים עיקריים:

ליווי אישי וייעוץ  מקצועי ליבואנים חדשים

בדיקות ש' – בדיקות משלוחים  ושחרור טובין מפיקוח רשות המכס

בדיקה ואישור דגמי אב ליבוא לישראל

שימו לב- מכשירי ומוצרי גז, מוחרגים ממדיניות ההקלות בייבוא. על מנת לשחרר מכשירי ומוצרי גז מהמכס, הצהרת יבואן לא מספיקה ויש לבצע בדיקות התאמה לתקן במעבדה מוסמכת ומאושרת.

סיסטם מעבדות בע"מ, הינה מעבדה מוסמכת על ידי הרשות הלאומית להסמכת מעבדות ומוכרת ע"י הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה . לסיסטם מחלקות רבות ביניהן מחלקת גז, המעבדה לגז הוקמה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, במטרה לתת ליבואנים בישראל שירות מקצועי, מהיר ואיכותי בהתאם לצרכים ולהנחיות הרגולטור.

 

המקצועיות, הזמינות הגבוהה, הציוד המתקדם והמומחיות של צוות הבודקים יבטיחו לכם שקט נפשי ויעניקו לכם וודאות גבוהה לכל אורך שלבי הייבוא של מוצרי הגז. מחלקת הגז שמה דגש רב על נושא השירות, ולכן מתחייבת להעניק שירות מעולה ומהיר ולבצע בדיקות, תוך הקפדה יתרה על בטיחות המוצר והצרכנים.

המעבדה מאושרת לעסוק בתקנים שלהלן:

ת"י 907 – מכשירי גז ביתיים לאפיה, לבישול ולצלייה : בטיחות כללי

ת"י 1049- מכשירי ביתיים הצורכים גז לחשמל לאפיה,

ת"י 900 חלק 2.6 - בטיחות מכשירי חשמל ביתיים ומכשירים דומים: דרישות מיוחדות לתנורי בישול, לכיריים, לתנורי בישול הבוללים כיריים ולמכשירים דומים נייחים

ת"י 900  חלק 1 – בטיחות מכשירי חשמל ביתיים ומכשירים דומים: דרישות כלליות

החל מאוקטובר 2022

תקן 968 – מכשירים מיטלטלים הצורכים גז פחמימני מעובה(גפ"מ): מכשירי צלייה ( "ברביקיו ")

לשימוש מחוץ לבניינים.

תקן EN-498

תקן  EN-484

תקן  EN-521

תקן  EN-14543

צוות המעבדה זמין עבורכם לביצוע בדיקות גז עבור מוצרי גז מיובאים!

 

מחלקת גז מבית סיסטם מעבדות מתקדמות בע"מ היא הבחירה הראשונה עבור יצרנים, יבואנים וספקים בתחום מכשירי, מוצרי ורכיבי גז עבור ביצוע בדיקות בטיחות, יעילות ותאימות לרגולציה.

לפרטים נוספים, שאלות או תיאום בדיקות, מוזמנים ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם עם מגוון פתרונות מקצועיים!

 פרטי המחלקה: שרון ישראלי 054-3512040 073-3436389 info@system-labs.co.il

צרו קשר

תודה על פנייתכם נציגנו יחזרו אליכם בהקדם

הבניה 4,

אזור התעשיה הרטוב א'

073-3436386

© 2019 by one adv.